Logo
Nedaří se Vám objednat? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
Kdo jsme

Domníváme se, že pokud jste vstoupili na tuto stránku, nechcete se dočíst, že jsme dynamicky se rozvíjející společnost, za kterou stojí ti největší profesionálové, ale rádi byste se dozvěděli, kdo opravdu jsme. 

Když vstoupíte do kamenného obchodu, asi vám neproběhne hlavou, zda jde o mladý, dynamický kolektiv, ale především vás zajímá, jak se zde k zákazníkům chovají. A také, díky osobnímu kontaktu, většinou okamžitě zjistíte, zda je obsluha milá a rádi se tam příště vrátíte, nebo naopak někoho tak protivného už nikdy v životě nechcete potkat.

Anonymita internetového obchodu vám tuto možnost zjistit nedává, a proto se aspoň trochu pokusíme tento osobní dojem navodit.

Kdo tedy jsme?

Jsme malá rodinná firma PROMEDIJEK s.r.o. Snažíme se ze všech sil vytvořit pro vás přívětivé prostředí, ve kterém budete rádi nakupovat a do kterého se budete rádi vracet. 

V roce 2013 jsme založili svůj první e-shop se zdravotnickými prostředky (promedijek.cz), který si rychle našel své zákazníky mezi profesionály i v domácnostech. 

V roce 2016, tedy o tři roky později, jsme vypustili do internetového světa e-shop oblibenakosmetika.cz, na kterém se právě nacházíte, což nás nesmírně těší 😊.

Vzhledem k tomu, že jsme se postupně rozvíjeli (netušíme, zda dynamicky 😉) od nuly každým rokem více a více, otevřeli jsme v roce 2019 provozovnu, kde si můžete, pokud vám to vyhovuje, objednané zboží vyzvednout. Budete tak mít možnost osobního kontaktu a my pevně věříme, že se k nám do budoucna rádi vrátíte.

Děkujeme vám, že jste si našli cestu do našeho e-shopu Oblíbená kosmetika.

 

Kontakt na nás najdete zde

Možnost zaplatit online

 

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně

Markušova 1634/6
Praha 11

Provozovna Oblíbená kosmetika.cz

Kontakt
Logo
Oblíbená kosmetika.cz
PROMEDIJEK s.r.o.
© PROMEDIJEK s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz